W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica

Alina Baturo

Specjalista ds. żywienia i dietetyki człowieka, biolog, diet coach

Specjalista ds. żywienia i dietetyki człowieka pracuje na oddziale klinicznym Gastroenterologii, Chorób Metabolicznych, Wewnętrznych i Dietetyki w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.  Biolog i diet coach, współautorka prac naukowych i publikacji dotyczących chorób układu pokarmowego,  zwolenniczka holistycznego i zarazem indywidualnego podejścia do odżywiania człowieka, chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentami. Pasjonatka gotowania, wspierania i motywowania pacjentów w drodze do poprawy stanu odżywienia. Stale poszerza swoją wiedzę,  uczestniczy w konferencjach i szkoleniach. W wolnych chwilach tworzy nowe przepisy kulinarne, którymi dzieli się z pacjentami.

Zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób związanych przede wszystkim z układem pokarmowym i chorobami metabolicznymi, a w konsekwencji na eliminowaniu dolegliwości u pacjentów i ułatwianiu im funkcjonowania w codziennym życiu.