W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica

Wiktoria Perschke

Recepcjonistka

Jestem studentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W Wilda Medica zajmuję się rejestracją, umawianiem terminów oraz obsługą pacjentów, udzielaniem wsparcia naszym specjalistom podczas ich codziennej pracy, a także dbaniem o wygląd i miłą atmosferę w naszej poczekali. Uwielbiam pracować z pacjentkami i pacjentami, a rozmowa z nimi i ich rodzinami sprawia mi ogromną przyjemność. Na co dzień dużo czasu spędzam aktywnie, uwielbiam jogę, bieganie oraz długie spacery w lesie z moim psem.

Zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób związanych przede wszystkim z układem pokarmowym i chorobami metabolicznymi, a w konsekwencji na eliminowaniu dolegliwości u pacjentów i ułatwianiu im funkcjonowania w codziennym życiu.