W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica
  • Usługi
  • Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna

Podczas wizyty zostaje przeprowadzony wywiad pod kątem zaburzeń stawów skroniowo -żuchwowych, badanie oraz terapia, praca polega na terapii wewnątrzustnej jak i zewnątrz ustnej angażującej mięśnie twarzy, głowy, szyi a także klatki piersiowej. Fizjoterapia stomatologiczna obejmuje pacjentów zmagających się z problemami takimi jak : bóle głowy, bruksizm, porażenie nerwu twarzowego, szumy uszne, bóle stawów skroniowo-żuchwowych, szczękościsk, stany po operacjach ortognatycznych, obrzęki w obrębie twarzy.

Wilda Medica stworzyliśmy z potrzeby dzielenia się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, pragnąc wspólnie osiągnąć trwały rezultat podjętego leczenia. Tworzymy wartość skupiającą się na potrzebach pacjenta, a troska i zrozumienie dla drugiego człowieka są podstawą naszej pracy.