W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica

Konsultacja laryngologiczna

Podczas konsultacji laryngologicznej lekarz przeprowadza wywiad medyczny, podczas którego pyta o objawy, jakie pacjent odczuwa, czas ich trwania, częstotliwość występowania, a także o jakiekolwiek inne choroby, jakie mogą mieć wpływ na kondycję nosa, gardła czy uszu. Następnie lekarz przeprowadza badanie fizykalne, które polega na oglądaniu jamy ustnej, nosa, gardła, krtani i uszu, a także na palpacji tych obszarów. W przypadku podejrzenia infekcji lub innych chorób, lekarz może pobrać próbkę wydzieliny lub wskazać konieczność przeprowadzenia dodatkowych badań diagnostycznych, takich jak tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny czy badanie audiologiczne.

Wilda Medica stworzyliśmy z potrzeby dzielenia się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, pragnąc wspólnie osiągnąć trwały rezultat podjętego leczenia. Tworzymy wartość skupiającą się na potrzebach pacjenta, a troska i zrozumienie dla drugiego człowieka są podstawą naszej pracy.