W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica
  • Usługi
  • Podcięcie wędzidełka języka

Podcięcie wędzidełka języka

Zabieg chirurgiczny polegający na przecięciu  przerośniętego wędzidełka języka. Zabieg wykonywany jest w celu złagodzenia problemów z mową, połykaniem oraz karmieniem piersią, które mogą być spowodowane zbyt krótkim lub przerośniętym wędzidełkiem. Zabieg podcięcia wędzidełka jest stosunkowo prosty i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz przy pomocy nożyczek przecina tkanki pod językiem. Następnie przez ok 3-5 minut  przytrzymuje jałową gazę w miejscu rany aby zatrzymać krwawienie.

Wilda Medica stworzyliśmy z potrzeby dzielenia się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, pragnąc wspólnie osiągnąć trwały rezultat podjętego leczenia. Tworzymy wartość skupiającą się na potrzebach pacjenta, a troska i zrozumienie dla drugiego człowieka są podstawą naszej pracy.