W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica

USG

USG jamy brzusznej to nieinwazyjne badanie obrazowe. Badanie to pozwala stwierdzić nieprawidłowośc w funkcjonowaniu któregoś z organów, co jest wstępem do poszerzenia diagnostyki o wskazane obszary. Dzięki badaniu USG brzucha można rozpoznać lub ocenić: budowę i wielkość narządów oraz ich potencjalne anomalie rozwojowe, torbiele oraz inne guzy, zmiany nowotworowe, stany zapalne otrzewnej, złogi zgromadzone w drogach moczowych bądź w pęcherzu żółciowym, uszkodzenia wątroby, stan narządów po urazach lub wypadkach.

Wilda Medica stworzyliśmy z potrzeby dzielenia się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, pragnąc wspólnie osiągnąć trwały rezultat podjętego leczenia. Tworzymy wartość skupiającą się na potrzebach pacjenta, a troska i zrozumienie dla drugiego człowieka są podstawą naszej pracy.