W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy technologie takie jak m.in. pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza że będą zamieszczane na państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać odwołania zgody. Zobacz naszą politykę prywatności i cookies.

Wilda Medica

Lucyna Kośnik-Ziembicka

manager

Jestem absolwentką dietetyki na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, psychodietetyki Uniwersytetu SWPS,  Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a także Szkoły Coachów The Art & Science of Coaching Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Ukończyłam również roczny kurs dietetyki wg TCM. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami, marketingu partnerskim i obsłudze klienta.

Pasjonują mnie naturalne metody wspierania zdrowia( dietoterapia, fitoterapia), żywienie personalizowane, psychologia, psychosomatyka. Moje doświadczenie zawodowe i pasje wykorzystuję w pracy w Wilda Medica.

Prywatnie uwielbiam czytać, gotować i uprawiać różne formy aktywności fizycznej: bieganie, morsowanie, gyrokinesis, joga, trekking, jazda na rowerze.

Zajmujemy się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób związanych przede wszystkim z układem pokarmowym i chorobami metabolicznymi, a w konsekwencji na eliminowaniu dolegliwości u pacjentów i ułatwianiu im funkcjonowania w codziennym życiu.